İklimsa Yaza Özel Çekiliş Kampanyası

Katılım Başlangıç Tarihitable data
Katılım Başlangıç Tarihi : 01.07.2022
Son Katılım Tarihi:31.08.2022
Çekiliş Tarihi :29.09.2022
Minimum Harcama Tutarı 9.500,00 TL
Maximum Hediye Tutarı:16.460,00 TL
Toplam Hediye Adedi:15
HEDİYELER
15 ADET
iPad Air 5 Wi-Fi + Cellular (256 GB)
netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adına MPİ’nin 29.06.2022 tarih ve E-58259698-255.01.02-21848 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.07.2022 (saat 00:01)- 31.08.2022 (saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm TEKNOSA İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ’ne ait İKLİMSA yetkili mağazalarından, www.iklimsa.com (ücretsiz) veya www.teknosa.com/iklimsa (ücretsiz) internet adresleri üzerinden tek seferde 9.500,00 TL ve katları tutarında (her 9.500,00 TL alışveriş için bir çekiliş hakkı) duvar tipi split klima satın alıp, almış olduğu klimanın montajını yaptıran bireysel müşterilere montaj bilgileri (yetkili mağaza adı, ad-soyad, telefon no, adres) üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. İnternet sitesi üzerinden satın alımlarında ürün sepete eklendikten sonra montaj organizasyonu için yetkili mağaza seçimi yapılarak ürün satın alımı tamamlanmaktadır. Çekilişe hak kazanabilmek için montaj işleminin tamamlanması gerekmektedir. (Kampanyaya son katılım tarihi 31.08.2022 saat 23:59 olup, ürün teslimi ve son montaj tarihi 10.09.2022 saat 23:59’dur.)

Talihliler, 29.09.2022 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. No: 16/1 İç Kapı No:59 Şişli/İstanbul adresinde saat 11:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişle 15 kişi Apple iPad Air 5 Wi-Fi + Cellular (256 GB) (Hat ve kart hariçtir) ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye kazanan talihliler, 03.10.2022 tarihli Milliyet Gazetesi’nde ilan edilecektir. Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir. www.iklimsa.com ve www.teknosa.com/iklimsa internet adreslerine giriş ücretsizdir. Kampanyaya katılım hakkı için klima satın alımının yapılarak montaj işleminin tamamlanması gerekmektedir. Kampanyaya son katılım tarihi 31.08.2022 saat 23:59 olup, ürün teslimi ve son montaj tarihi 10.09.2022 saat 23:59’dur. Tüm katılımlarda ad-soyad, telefon no ve yetkili mağaza adı bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Katılımcının bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Teknosa İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi çalışanları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları, İklimsa yetkili satıcı ve yetkili servis çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Eski Klimanızı Tasarruf Sağlayan Yeni Teknolojiyle Değiştirme Fırsatı İklimsa’da!

– Tüm marka ve kapasitedeki, çalışan duvar tipi klimalarınız için geçerlidir.

– Bu uygulamamız sabit bir fiyat karşılığında yapılan “standart” bir değişim olmamakla birlikte, uzman yetkili servislerimiz tarafından mobil uygulama üzerinden oluşturulacak kondisyon raporu sonucunda, eski ve çalışır durumdaki cihazınızın gerçek değeri tespit edilir.

-Müşteri e-posta adresine eski klima ile ilgili teklif gönderilir. Müşterinin ilgili teklifi kabul etmesi neticesinde değerleme tutarı müşterinin alacağı yeni klima fiyatından düşülür.

-İklimSA’dan alacağınız yeni klimanızın montajı standartlara uygun olarak yapılır.

-Eski klimanız ücretsiz olarak yetkili servisimiz tarafından demonte edilir aynı zamanda nakliyesi de yapılır. Paketleme, depolama ve nakliye gibi işlerle uğraşmazsınız.

-Unutmayın! Yetkisiz servisler tarafından sökülen klimaların gazı atmosfere kaçırılabilir. Buda ozon tabakasına zarar verir. Küresel ısınmayı artırır.

Kondisyon raporu hazırlanırken klimanın markası, kapasitesi, kullanım süresi, kullanım ve performans durumu gibi birçok kriter dikkate alındığı için değerinde alınır. İklimSA bayinizden mutlaka kondisyon raporunuzu isteyin. Eski klimanızı aynı kapasitede bir klima ile değiştirmeyi düşünüyorsanız bazı ev aletlerinizin gücü, kişi sayısı ve ısı yalıtımında oluşan değişikliklerin kapasiteyi etkilediğini unutmayınız. Müşterinin yeni klimayı almaktan vazgeçmesi durumunda eski klimanın yerinde değerlemesi neticesinde ortaya çıkan kondisyon raporu karşılığı müşterinden 100 TL talep edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir