Bonus Card Para (puan) Geçen / Kullanabileceğiniz Yerler

Card Finans Chip Para (Puan) Geçen / Kullanılan Market ve Süper Marketler

 

Card Finans Chip Para (Puan) Geçen / Kullanılan İnternet Alışveriş Siteleri

 

Card Finans Chip Para (Puan) Geçen / Kullanılan Akaryakıt İstasyonları

 

Card Finans Chip Para (Puan) Geçen / Kullanılan Kişisel Bakım - Kozmetik

 

Card Finans Chip Para (Puan) Geçen / Kullanılan Teknoloji - Beyaz Eşya

 

Card Finans Chip Para (Puan) Geçen / Kullanılan Yapı Market - Mobilya

 

Card Finans Chip Para (Puan) Geçen / Kullanılan Diğer Yerler

 

Türkiye’nin en çok kullanılan 3. kredi kartı tercihi Axess . Akbank tarafından verilen Axess neredeyse her gün özellikle özel günlerde bir çok kampanya yaparak Axess chip para dağıtmakta. En çok chip para kazandıran banka kartı desek doğru olur. Tabi ki bu para puanları da nerede harcayacağınızı bazen bilemeyebilirsiniz. Hele ki bazı kampanyalarda verilen Axess chip puanlar süreli olmaktadır. Örneğin bir kampanyadan faydalandınız. 50 Chip puan kazandınız fakat bu puanı 1 hafta içinde harcamanız gerekmektedir. Genellikle Axess Chip Para Kampanyaları bu şekilde olmaktadır.

Öncelikle şunu söylemek gerekiyor. Axess anlaşmalı tüm üye mağaza akaryakıt ve süper marketlerde Chip paralarınızı harcayabilirsiniz. Sizin içinaxess para puanlarınızı nerelerde harcayabilirsiniz kısaca araştırdık.Aşağıdaki üye mağazalarda Axess , Axess Gold ,Axess Platinum ,Axess exi26, Axess Temassız ,Axess Ek Kart ,Axess Business, Axess Kobi kartlarında bulunan Chip Para Puanları kullanabilirsiniz. Çok sık gelen bir soru olarak Maalesef Bim ve A101 mağazalarında Axess puan geçmemektedir. Carrefour Süpermarketleri en çok Axess Chip para kazandıran marketlerdir.

İnternet alışveriş sitelerinde puan kullanmak maalesef çok zor olabilmekte. Fakat bazı büyük alışveriş sitelerinde otomatik olarak kartınızdaki Axess Chip parayı görüp istediğiniz kadarını kullanabilirsiniz. Özellikle N11 ve Gittigidiyor.com bu konuda son derece iyidir. Rahatlıkla puanlarınızı görebilir ve harcayabilirsiniz. Gittigidiyor.com da neredeyse yılın her günü Axess'e özel puan kampanyaları da düzenlenmektedir. Axess kartlar neredeyse tüm benzinliklerde geçmektedir. Sadece Yerel benzinliklerde üye anlaşması bulunmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir