Chippin’le Carrefoursa’da Öde, 5 İphone 11’den Birini Kazanma Şansını Yakalaa

chippin iphone
Çekiliş Bilgileri
Katılım Başlangıç Tarihi:03/12/2019
Son Katılım Tarihi:31/12/2019
Çekiliş Tarihi:10/01/2020
Minimum Harcama TutarıBedava
Toplam Hediye Tutarı:82.489 TL
Toplam Hediye Adedi:11
HEDİYELER
5 ADET
İPHONE 11
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
KATILIM KOŞULLARI

CHİPPİN’LE CARREFOURSA’DA ÖDE, 5 İPHONE 11’DEN BİRİNİ KAZANMA ŞANSINI YAKALA

Çekiliş kampanyası 03 Aralık 2019 – 15 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için Chippin uygulamasındaki kampanyadan “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp gerekli bilgilerin ve onayların verilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için Chippin’in en güncel versiyonunun kullanılması gerekmektedir.

Kampanya dâhilinde CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılan her 50 TL ödemede 1 çekiliş hakkı kazanılacaktır. Hak kazanımları kampanya tarihleri arasında yapılan tüm ödemeler baz alınarak hesaplanacaktır. Örneğin; ayrı ayrı bir 40 TL bir 60 TL ödeme yapıldığında toplam 2 çekiliş hakkı kazanılacaktır. İade edilen tutarlar kazanımlardan çıkartılacaktır. Kazanılan toplam Çekiliş hakkı, kampanyaya katıldıktan sonra “Kampanyaya Katıl” alanının yanında gösterilecek ve her alışverişin kazanımı o alışveriş sonunda görülebilecektir.

Chippin tüm CarrefourSA’lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda ve Lezzet Arası’nda geçerli değildir.

Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kapsamda olmadığından, Chippin ile ödeme tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

YASAL METİN

Bu kampanya Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.adına MPİ’nin 29.11.2019 tarih ve 58259698-255.01.02-E.11306 sayılı izni ile Niyank Tanıtım tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 03.12.2019 saat: 00:01 ile 15.01.2020 saat: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait iOS (Appstore) 10.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlarla Google Play marketinden Chippin uygulamasını ücretsiz indirerek ad, soyad, cep telefonu,e-posta, adres, kredi kartı, doğum tarihi ile giriş yapıp üye olan ve Chippin uygulamasını kullanarak Chippin üyesi CarrefourSA Marketlerinden her 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan bireysel katılımcılara 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 21.01.2020 tarihinde saat:11:00’da Niyank Tanıtım- Blackout Toplantı Salonu; Merkez Mh., Abide-i Hürriyet Cad. No:211, 34381 Şişli/İstanbul adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 5 kişiye 7.300,00 TL değerinde Apple Iphone 11 White 64 GB-TUR (Hat ve Kart Hariçtir) ikramiyesi verilecektir. İkramiye kazanan talihliler 24.01.2020 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecektir. Chippin uygulamaları iOS (Appstore) 10.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlar ile Android 5.0 ve üzeri işletim sistemini destekleyen cihazlarla Google Play marketinden Chippin uygulamasını indirmek ve uygulamaya kayıt olmak ücretsizdir. Kampanya sadece Chippin uygulaması kullanarak CarrefourSA Marketlerden alışveriş yapan bireysel katılımcılara yöneliktir. Kampanyaya Chippin uygulaması üzerinden üye olmak ve üyelik bilgilerini güncellemek ücretsizdir. Katılımcının Ad-Soyad, Chippin id no bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi çekilişe dahil edileceklerdir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Tanı Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmeyecektir. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır. Bu kampanya için diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınmasına gerek bulunmamaktadır.

*İkramiye ürün ile görsel ürün renk farklılığı gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir