Tosla Uygulaması İndirin 11 Adet İphone’den birini Kazanma Şansı Yakalayın

tosla kampanya
Çekiliş Bilgileri
Katılım Başlangıç Tarihi:03/12/2019
Son Katılım Tarihi:31/12/2019
Çekiliş Tarihi:10/01/2020
Minimum Harcama TutarıBedava
Toplam Hediye Tutarı:82.489 TL
Toplam Hediye Adedi:11
HEDİYELER
11 ADET
İPHONE 11
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
www.netcekilis.com
NET ÇEKİLİŞ
KATILIM KOŞULLARI

Toslayanlar Tosla’ya giriş yapıp formu doldurur, 11 iphone11’den birini kazanmak için Büyük Tosla Yılbaşı Çekilişi’ne katılır!

Toslayanlar doğru pozu aramaz, 11 iphone11’den birini kazanır, en havalı poz onların olur Toslayanlar mesafe tanımaz, 11 iphone11’den birini kazanır, yakınlaştırma özelliğiyle istediğini yanına getirir. Toslayanlar ışık aramaz, 11 iphone11’den birini kazanır, gece moduyla karanlığı aydınlatır.

Toslayanlar Tosla’ya giriş yapıp formu doldurur, 11 iphone11’den birini kazanmak için Büyük Tosla Yılbaşı Çekilişi’ne katılır!

 • Kampanyaya katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. 18 yaşından küçük kişiler ne yazık ki kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.  
 • Bu kampanya Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 27.11.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.11212 sayılı izni ile 03.12.2019 (Saat 00:01) ve 31.12.2019 (Saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Kampanya ile Türkiye genelinde Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye ait “Tosla” uygulamasının yaygınlaştırılması ve tanıtımı amaçlanmaktadır.
 • “Tosla” uygulamasını ücretsiz olarak Android veya IOS işletim sistemli telefonlarına indirip cep telefonu ve e-mail bilgisi ile uygulamaya kayıt olduktan sonra ana sayfada görülen iletişim kartı üzerinden katılım formuna gelerek katılım formuna ad – soyad – doğum tarihi – adres – Tosla’ya kayıtlı cep telefonu bilgileri girildiğinde 1 çekiliş hakkı kazanılacaktır.
 • “Tosla” uygulamasına kaydını kampanya öncesinde tamamlamış katılımcılar ana sayfada görülen iletişim kartı üzerinden katılım formuna gelerek katılım formuna ad – soyad – doğum tarihi – adres – Tosla’ya kayıtlı cep telefonu bilgilerini girdiğinde 1 çekiliş hakkı kazanılacaktır.
 • Çekiliş hakkını korumak için katılımcıların kampanya bitimi olan 31.12.2019 tarihi 23:59 saatine kadar “Tosla” uygulamasına üye kalmaları zorunludur. “Tosla” üyeliği başvuru formunda iletilen “Tosla’ya kayıtlı cep telefonu” bilgisi üzerinden kontrol edilecektir.
 • Kampanyaya katılım 1 ile sınırlıdır. Formun birden fazla kez doldurması durumunda ilk başvuru geçerli sayılacaktır. Formu dikkatli doldurmanı öneririz.
 • Forma girilen bilgilerin doğruluğu çok kritik! Buradaki tüm bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğunda. Çekiliş sonucunda kazanım olması durumunda kimlik göstermen ve bu bilgilerin kimlikte yazan bilgilerle aynı olduğunu ispat etmen istenecek. Katılımcıya ait forma girilen bilgiler kimlikte yazan bilgiler ile uyuşmaz ise kazanım iptal olur.
 • Çekiliş 10.01.2020 tarihinde saat 10:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Çekilişte 11 kişiye Apple iPhone 11 64 GB Cep Telefonu ikramiyesi verilecektir.
 • Çekiliş sonuçları 15.01.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacaktır.
 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Asil talihliler 30.01.2020, yedek talihliler ise 14.02.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmalı ve belirlenen tarihlerde istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmelidir. Aksi takdirde talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Kampanyaya Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir